Kategorie D14

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 48 253148 Přibylová Anežka PFP 9750 C 51

Kategorie D17

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
232735 Přibylová Eliška PFP 9550 B 32

Kategorie D20

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
416845 Pařízková Anežka SMR 9350 C 60 2011851 Seifertova Magdalena VSP 9150 C 63 515019 Veselá Anna JIL 9250 B 66

Kategorie D21

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
8264 Borufková Lenka SMR 8450 C 1 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 C 4 801210 Volfová Julie VLI 8051 C 7 232117 Jalová Martina RBK 8355 C 10 416019 Kabelová Radka TBM 7898 C 16 52076 Humlíčková Kateřina SBK 7664 C 19 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 22 49856 Rosypalová Anna RBK 8383 C 25 53227 Ryglová Kateřina TBM 7372 C 28 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 C 31 53160 Průšová Markéta TBM 7272 C 34 416221 Folprechtová Kateřina TUR 7451 C 37 416834 Fólová Martina SMR 8850 C 40 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 C 43 52690 Linhartová Martina VIZ 7774 C 46 886276 Jeníčková Radka ZUP 8759 C 49 51844 Puchernová Veronika ZUP 7450 C 52 301317 Haničáková Denisa SMR 8350 C 55 53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 58 51627 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 61 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 64 8265 Kalošová TerKa SMR 8950 C 67 434824 Tučková Dagmar EKP 8653 C 70 53228 Malá Alice TBM 7991 C 73 1602620 Siftancova Eva TUR 8052 C 76 9221 Baštová Martina XPU 8453 C 79 51888 Jašková Šárka ABR 7751 C 82 232748 Svobodová Ivana TBM 8080 C 88 9348 Stará Marta XPU 7557 C 91

Kategorie D21E

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53635 Kuchařová Markéta ZUP 8452 C 20 995896 Paulíčková Renata SJI 8057 C 23 835307 Víchová Šárka XPU 8352 C 29 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 C 32 515409 Kalinová Markéta EKP 8259 C 35 920667 Tichovská Martina VSP 8650 C 38 51746 Městková Kateřina VSP 7650 C 44 966966 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 47 51856 Piskáčková Zuzana ZUP 8451 C 50

Kategorie D40

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
51902 Dohnalová Jindra OSN 6251 C 42 411773 Přibylová Eva PFP 6950 C 45 303931 Kroupová Jana PVP 7052 C 48 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 51 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 57 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 63

Kategorie D50

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53289 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 8

Kategorie H14

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
336768 Zacha Jiří SJI 9703 B 48 52904 Ludvík Matyáš STB 9801 B 51

Kategorie H17

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
361936 Princ Jakub TCB 9301 C 32 920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 35 52523 Skoupý Jan VIZ 9411 C 38 301620 Kroupa Tomáš PVP 9401 C 41 9912 Kroupa Jakub PVP 9500 C 47 361951 Princ Matyáš TCB 9501 B 50

Kategorie H20

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
886300 Bogar Kryštof BOR 9402 C 2 232255 Tišnovský Martin ZBM 9120 C 5 515439 Fajtl Jaroslav VPM 9001 C 8 246899 Laciga Jakub VSP 9100 C 11

Kategorie H21A

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53272 Strejček Petr TBM 7228 C 15 8186 Polák Jaroslav CHA 7500 C 18 53596 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 21 995794 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 24 236502 Štáfek Pavel SKL 7401 C 27 897347 Moravec Štěpán SJI 8101 C 30 53232 Štěpánek Martin TBM 7327 C 33 995872 Sedlák Radek DOB 7500 C 36 515014 Bogar Leoš BOR 6603 C 39 8331 Buchtik Ondrej VLI 8101 C 42 52508 Skoupý Jan VIZ 7001 C 45 410362 Putík Jiří VLI 7505 C 48 9579 Zrník Tomáš OSN 7118 C 54 416160 Bilan Martin TBM 8401 C 57 9056 Folprecht Eda TUR 7304 C 60 52688 Linhart Aleš VIZ 7231 C 63 301348 Šňupárek Ondřej TZL 6999 C 66 53355 Kroc Dalibor VIZ 7408 C 69 416018 Schwab Martin TBM 8101 C 72 51276 Slavík Viktor VIP 6300 C 75 232249 Vraný Jiří VLI 7504 C 78 8253 Pařízek Petr SMR 7001 C 81 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 C 84 888642 Peths Matěj ABR 8501 C 87 828384 Odvody Zdeněk XPU 8206 C 90 1919191 Urban Jan SBK 7537 C 93 52300 Pašek František ZUP 7601 C 96 887623 Anděl Robert VPM 8001 C 99 9849 Hanovec Petr SHK 7101 C 102

Kategorie H21B

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
? Trunkát Daniel XBM 7102 C 7 9904 Drobník Lukáš SCP 8500 C 10 51596 Lebeda Dušan EKP 7301 C 13 515069 Princ David TCB 6901 C 16 51635 Kroupa Václav VIP 6104 C 19 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 22 920696 Janda Martin DOB 8002 C 25 52059 Ráb Martin RBK 8307 C 28 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 C 31 436437 Dolíhal Luděk TBM 8506 C 34 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 37 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 40 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 43 553437 Průša Michal TBM 7320 C 46 53882 Hodoň Miroslav VIZ 8103 C 49 515493 Sebesta Petr ZUP 7604 C 52

Kategorie H21C

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
224865 Starý Milan XPU 7301 C 6 438621 Urban Miroslav TUR 7905 C 9 320128 Malý Martin TBM 7610 C 12 1007541 Sochor Jan SBK 6922 C 18 51386 Čihák Pavel KNC 8801 C 21 361907 Urválek Jan TCB 8101 C 24 2019222 Ištok Martin BLI 8001 C 27 232246 Meier Milan VLI 7301 C 30 53206 Safek Jiri SBK 7621 C 33 436937 Svoboda Ivan SMR 6200 C 36 920698 Tománek Otakar VLI 8300 C 39 52015 Jalový Jaroslav RBK 8145 C 42 51678 Nemšovský Petr PGP 7600 C 45 8292 Urbaník Robert VLI 7002 C 48 9767 Komín David PVP 7407 C 51

Kategorie H21E

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
995876 Svoboda Honza SMR 7901 C 18 897369 Bogar František BOR 8904 C 21 887930 Lukavec Petr SMR 7800 C 24 52511 Jašek Petr ABR 7601 C 27 887642 Horák Martin RDC 7100 C 30 232631 Zaoral Pedros SMR 7903 C 33 515062 Ševčík Martin TBM 7632 C 36 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 C 39 53234 Schwab David TBM 7401 C 42 995866 Rygl Jaroslav XBM 7206 C 45 51616 Sajal Martin EKP 7803 C 48 515411 Pucherna Jan ZUP 7702 C 51 416111 Haničák Tomáš TUR 7710 C 54 336798 Müller Pavel JEP 7900 C 57 920655 Hradil Jiří TZL 8604 C 60 332288 Fraňo Michal SPE 7501 C 63 410353 Brádler Jan FSP 7500 C 66 331800 Graubner Jan TZL 8236 C 69 8872 Jalový Milan RBK 8347 C 72 515441 Laciga Radek VSP 8200 C 75 515068 Pospíšek Marek TBM 8907 C 78 501884 Rygl Jaroslav XBM 7044 C 81 51843 Pucherna Eduard ZUP 7403 C 84

Kategorie H40

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
410360 Tišnovský Zdeněk ZBM 6620 C 15 232722 Horký Milan VIP 6101 C 18 410701 Náhlovský David TBM 6512 C 21 52049 Štěpánský Václav ZBM 6108 C 24 995793 Svoboda Petr SLA 6803 C 27 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 30 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 36 52187 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 39 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 42 51891 Novotný Vladimír ABR 6202 C 45

Kategorie H50

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 28 49808 Přibyl Ivan PFP 5900 C 31 580930 Janko Tamás HSE 58 C 34 700700 Drawetz Walter TZL 5418 C 37 301227 Kotas Pavel HAV 5501 C 40 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 43 416508 Kopanicak Vladimir TKE C 49

Kategorie P

06.07.2010 Magnus MTBO cup - E4 - startovní listina

          tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
336776 Zacha Pavel SJI 6401 C 4 515032 Pinterová Kateřina VBM 6651 C 10 515088 Leichmann Jan VBM 9207 C 19 515010 Pintera Jan VBM 9306 C 28 ? Odstrcilova Hana XXX C 31 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 C 34