Kategorie D14

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  2.50 km,  9 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
253103 Švarcbachová Barbora KNC 9651 C 1.00 ......................... VAK C 2.00 229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 3.00 253148 Přibylová Anežka PFP 9750 C 4.00

Kategorie D17

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  2.70 km,  9 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C 4.00 232735 Přibylová Eliška PFP 9550 B 5.00

Kategorie D20

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.20 km, 11 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
253114 Švarcbachová Tereza KNC 9251 C 7.00 2011851 Seifertova Magdalena VSP 9150 C 8.00 416845 Pařízková Anežka SMR 9350 C 9.00 515019 Veselá Anna JIL 9250 B 10.00 52541 Březinová Marie TSU 9191 C 11.00 9839 Lamichová Martina PHK 9152 B 12.00 253105 Švarcbachová Lucie KNC 9451 C 13.00

Kategorie D21

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.20 km, 11 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
995856 Krejčí Hana TUR 8051 C -1.00 410730 Jakoubová Ivka SMR 7450 C -1.00 443109 Pačáková Michaela EKP 8654 C -1.00 232748 Svobodová Ivana TBM 8080 C 15.00 ......................... VAK C 16.00 53878 Divilová Lenka TZL 7400 C 17.00 8307 Podrábská Marie VLI 7451 C 18.00 53228 Malá Alice TBM 7991 C 19.00 232114 Letfusová Veronika ZUP 8651 C 20.00 9221 Baštová Martina XPU 8453 C 21.00 49856 Rosypalová Anna RBK 8383 C 22.00 51685 Vondrová Kateřina OKP 7250 C 23.00 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 C 24.00 51844 Puchernová Veronika ZUP 7450 C 25.00 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 C 26.00 301123 Voráčová Naďa TSU 8154 C 27.00 51772 Bartáková Petra SJI 8151 C 28.00 416834 Fólová Martina SMR 8850 C 29.00 1602620 Siftancova Eva TUR 8052 C 30.00 53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 31.00 426350 Coufalová Markéta TSU 8894 C 32.00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 33.00 8265 Kalošová TerKa SMR 8950 C 34.00 51627 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 35.00 515125 Jurášková Markéta ZUP 8454 C 36.00 52895 Švarcbachová Jaroslava KNC 6754 C 37.00 301317 Haničáková Denisa SMR 8350 C 38.00 51888 Jašková Šárka ABR 7751 C 39.00 52690 Linhartová Martina VIZ 7774 C 40.00 232123 Veličková Monika ABR 8951 C 41.00 416221 Folprechtová Kateřina TUR 7451 C 42.00 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 C 43.00 886276 Jeníčková Radka ZUP 8759 C 44.00 416168 Valíková Petra AOP 7351 C 45.00 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 46.00 8514 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 47.00 53227 Ryglová Kateřina TBM 7372 C 48.00 434824 Tučková Dagmar EKP 8653 C 49.00 9067 Zlesáková Daniela TZL 8467 C 50.00 416019 Kabelová Radka TBM 7898 C 51.00 253129 Ferdinandová Jana OKP 7750 C 52.00 53160 Průšová Markéta TBM 7272 C 53.00 801210 Volfová Julie VLI 8051 C 54.00 232117 Jalová Martina RBK 8355 C 55.00 8264 Borufková Lenka SMR 8450 C 56.00 52076 Humlíčková Kateřina SBK 7664 C 57.00 51642 Kopecká Anežka VSP 8150 C 58.00 9348 Stará Marta XPU 7557 C 59.00 ......................... VAK C 60.00

Kategorie D21E

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.40 km, 12 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
2008512 Fajtova Stanislava VBA 8454 C -1.00 428212 Hanajová Janka SMR 8150 C -1.00 53635 Kuchařová Markéta ZUP 8452 C 50.00 2300841 Doležalová Hana VRL 8851 C 51.00 ......................... VAK C 52.00 8254 Pařízková Věrka SMR 7151 C 53.00 51856 Piskáčková Zuzana ZUP 8451 C 54.00 886269 Chudíková Barbora SJI 7850 C 55.00 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 C 56.00 835307 Víchová Šárka XPU 8352 C 57.00 920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 C 58.00 51186 Knížková Anna XPU 8457 C 59.00 515409 Kalinová Markéta EKP 8259 C 60.00 920667 Tichovská Martina VSP 8650 C 61.00 434840 Bochenková Martina ZUP 8750 C 62.00 9268 Faltejsková Jana XPU 7652 C 63.00 51746 Městková Kateřina VSP 7650 C 64.00 966966 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 65.00 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 C 66.00 8269 Honsová Lenka SMR 7750 C 67.00 ......................... VAK C 68.00 995896 Paulíčková Renata SJI 8057 C 69.00 52266 Jirásková Markéta VSP 7653 C 70.00

Kategorie D40

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.00 km, 10 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
8205 Ježková Hana TUR 6955 C -1.00 53005 Tichovská Jitka PGP 6153 C -1.00 51902 Dohnalová Jindra OSN 6251 C 11.00 ......................... VAK C 12.00 411773 Přibylová Eva PFP 6950 C 13.00 ......................... VAK C 14.00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 15.00 52540 Březinová Dana TSU 5896 C 16.00 51275 Slavíková Kateřina VIP 6650 C 17.00 303931 Kroupová Jana PVP 7052 C 18.00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 19.00 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 20.00

Kategorie D50

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  2.50 km,  9 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
307295 Kralova Eva VBA 4751 C -1.00 232603 Mrštíková Hana XPU 5552 C -1.00 ......................... VAK C 6.00 53289 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 7.00

Kategorie H14

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  2.70 km,  9 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
52904 Ludvík Matyáš STB 9801 B 9.00 ......................... VAK C 10.00 336768 Zacha Jiří SJI 9703 B 11.00

Kategorie H17

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.20 km, 11 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
888607 Snuparek Vaclav TZL 9598 C -1.00 51995 Kamenický Jeroným OSN 9549 B -1.00 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A -1.00 361936 Princ Jakub TCB 9301 C 4.00 ......................... VAK C 5.00 9912 Kroupa Jakub PVP 9500 C 6.00 52523 Skoupý Jan VIZ 9411 C 7.00 920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 8.00 301620 Kroupa Tomáš PVP 9401 C 9.00 361951 Princ Matyáš TCB 9501 B 10.00

Kategorie H20

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.60 km, 12 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
551990 Kamenický Matěj OSN 9036 C -1.00 232255 Tišnovský Martin ZBM 9120 C 61.00 886300 Bogar Kryštof BOR 9402 C 62.00 301278 Suchý Jiří SJI 9201 B 63.00 246899 Laciga Jakub VSP 9100 C 64.00 515439 Fajtl Jaroslav VPM 9001 C 65.00 52548 Staněk Tomáš TSU 9403 C 66.00 ......................... VAK C 67.00

Kategorie H21A

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.80 km, 15 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53283 Uhmann Petr TBM 8307 C 15.00 52300 Pašek František ZUP 7601 C 16.00 53611 Plíhal Tomáš SJI 8509 C 17.00 236502 Štáfek Pavel SKL 7401 C 18.00 9849 Hanovec Petr SHK 7101 C 19.00 52688 Linhart Aleš VIZ 7231 C 20.00 420449 Cerman Lukáš VSP 8101 C 21.00 8268 Hons Miši SMR 7700 C 22.00 51747 Jirásek Milan VSP 7403 C 23.00 51775 Hendrych Martin SJI 7828 C 24.00 51276 Slavík Viktor VIP 6300 C 25.00 416018 Schwab Martin TBM 8101 C 26.00 888642 Peths Matěj ABR 8501 C 27.00 410358 Horák Pavel VSP 7200 C 28.00 8253 Pařízek Petr SMR 7001 C 29.00 1919191 Urban Jan SBK 7537 C 30.00 828384 Odvody Zdeněk XPU 8206 C 31.00 232249 Vraný Jiří VLI 7504 C 32.00 51558 Vrabec Ondřej SCP 8303 C 33.00 301348 Šňupárek Ondřej TZL 6999 C 34.00 416160 Bilan Martin TBM 8401 C 35.00 52685 Novotný Petr TZL 6601 C 36.00 9579 Zrník Tomáš OSN 7118 C 37.00 ......................... VAK C 38.00 410362 Putík Jiří VLI 7505 C 39.00 ......................... VAK C 40.00 52508 Skoupý Jan VIZ 7001 C 41.00 8331 Buchtik Ondrej VLI 8101 C 42.00 361918 Buchtík Aleš XBM 8201 C 43.00 515014 Bogar Leoš BOR 6603 C 44.00 995872 Sedlák Radek DOB 7500 C 45.00 897347 Moravec Štěpán SJI 8101 C 46.00 52559 Král Jiří TSU 5941 C 47.00 52152 Prášil Aleš SJI 7415 C 48.00 53272 Strejček Petr TBM 7228 C 49.00 53355 Kroc Dalibor VIZ 7408 C 50.00 9056 Folprecht Eda TUR 7304 C 51.00 8186 Polák Jaroslav CHA 7500 C 52.00 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 C 53.00 995794 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 54.00 207840 Michalička David ZUP 8001 C 55.00 53596 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 56.00 53232 Štěpánek Martin TBM 7327 C 57.00 887623 Anděl Robert VPM 8001 C 58.00

Kategorie H21B

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.40 km, 13 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
232332 Suchánek Ladislav XBM 7008 C -1.00 426395 Buriánek Vojta SMR 7801 C -1.00 9379 Kovařík Radovan PHK 8503 C -1.00 ? Trunkát Daniel XBM 7102 C 25.00 52334 Kafka Tomáš SJI 8504 C 26.00 49385 Kopecký Pavel VSP 7800 C 27.00 53899 Fiser Petr VIZ 7501 C 28.00 53220 Pekárek Pavel XBM 6904 C 29.00 416206 La Carbonara Claudio TBM 7337 C 30.00 51395 Švarcbach Michal KNC 7001 C 31.00 436437 Dolíhal Luděk TBM 8506 C 32.00 52059 Ráb Martin RBK 8307 C 33.00 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 C 34.00 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 35.00 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 36.00 896967 Tomeš Petr TZL 7503 C 37.00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 38.00 9896 Jirásek Radek XPU 7802 C 39.00 53265 Holík Marek TBM 6507 C 40.00 9904 Drobník Lukáš SCP 8500 C 41.00 2011792 Toloch Alexandr XBM 7011 C 42.00 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 43.00 51635 Kroupa Václav VIP 6104 C 44.00 515069 Princ David TCB 6901 C 45.00 51596 Lebeda Dušan EKP 7301 C 46.00 515003 Vít David ZUP 7200 C 47.00 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 48.00 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 49.00 553437 Průša Michal TBM 7320 C 50.00 8709 Izdný Pavel SJI 7613 C 51.00 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 52.00 53882 Hodoň Miroslav VIZ 8103 C 53.00 232537 Vítek Tomáš XBM 7511 C 54.00 515493 Sebesta Petr ZUP 7604 C 55.00

Kategorie H21C

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.10 km, 11 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
125 Stastny David SJI 74 C -1.00 219258 Rachůnek Stanislav SJI 6801 C -1.00 51628 Hýbl Lukáš VIP 7504 C -1.00 443108 Vokál Petr TBM 8228 C -1.00 886298 Kabát Jan EKP 6912 C -1.00 897380 Tušl Martin EKP 6805 C -1.00 224865 Starý Milan XPU 7301 C 12.00 438621 Urban Miroslav TUR 7905 C 13.00 ......................... VAK C 14.00 320128 Malý Martin TBM 7610 C 15.00 8518 Rejholec Michal BOR 7412 C 16.00 9847 Havlas Jan SHK 8908 C 17.00 436937 Svoboda Ivan SMR 6200 C 18.00 9119 Netuka Martin SHK 7302 C 19.00 52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 20.00 51678 Nemšovský Petr PGP 7600 C 21.00 301146 Linhart Tomáš TSU 8540 C 22.00 410325 Cremaschini Gianprimo TBM 7905 C 23.00 8292 Urbaník Robert VLI 7002 C 24.00 52015 Jalový Jaroslav RBK 8145 C 25.00 232246 Meier Milan VLI 7301 C 26.00 53206 Safek Jiri SBK 7621 C 27.00 920698 Tománek Otakar VLI 8300 C 28.00 2019231 Dzik Martin XBM 7602 C 29.00 361907 Urválek Jan TCB 8101 C 30.00 2019222 Ištok Martin BLI 8001 C 31.00 51386 Čihák Pavel KNC 8801 C 32.00 9820 Kadaník Libor PHK 7204 C 33.00 1007541 Sochor Jan SBK 6922 C 34.00 331259 Divila Martin TZL 7402 C 35.00 9767 Komín David PVP 7407 C 36.00 51766 Kasal Vít SJI 7812 C 37.00 9841 Vojta Marek SHK 8804 C 38.00 ......................... VAK C 39.00

Kategorie H21E

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  4.20 km, 16 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
515121 Sommer Michael VSP 7600 C -1.00 8973 Wohanka Petr VRL 7305 C -1.00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C -1.00 232032 Král Jan XBM 6903 C 30.00 51876 Vala Radek ABR 8401 C 31.00 515068 Pospíšek Marek TBM 8907 C 32.00 51843 Pucherna Eduard ZUP 7403 C 33.00 51774 Prošek Michal SJI 7823 C 34.00 232631 Zaoral Pedros SMR 7903 C 35.00 301385 Stransky Vojtech KTP 9000 C 36.00 887930 Lukavec Petr SMR 7800 C 37.00 515062 Ševčík Martin TBM 7632 C 38.00 887947 Vanka Petr OKP 6801 C 39.00 515441 Laciga Radek VSP 8200 C 40.00 331800 Graubner Jan TZL 8236 C 41.00 332288 Fraňo Michal SPE 7501 C 42.00 920655 Hradil Jiří TZL 8604 C 43.00 336798 Müller Pavel JEP 7900 C 44.00 416111 Haničák Tomáš TUR 7710 C 45.00 53234 Schwab David TBM 7401 C 46.00 995866 Rygl Jaroslav XBM 7206 C 47.00 52511 Jašek Petr ABR 7601 C 48.00 336751 Sedláček Petr TSU 8109 C 49.00 51616 Sajal Martin EKP 7803 C 50.00 8306 Podrábský Ctibor VLI 7001 C 51.00 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 C 52.00 897369 Bogar František BOR 8904 C 53.00 887642 Horák Martin RDC 7100 C 54.00 410353 Brádler Jan FSP 7500 C 55.00 515455 Mach Radovan TBM 6605 C 56.00 8872 Jalový Milan RBK 8347 C 57.00 501884 Rygl Jaroslav XBM 7044 C 58.00 515411 Pucherna Jan ZUP 7702 C 59.00 995862 Lauerman Jan SJI 7419 C 60.00 515495 Kourimsky Jan KTP 7201 C 61.00 995876 Svoboda Honza SMR 7901 C 62.00

Kategorie H40

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.50 km, 13 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
876002 Mlynarik Peter VBA 6501 C -1.00 995793 Svoboda Petr SLA 6803 C 50.00 51891 Novotný Vladimír ABR 6202 C 51.00 436966 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 52.00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 53.00 211408 Pažický Ľudovít RCP 6941 C 54.00 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 55.00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 56.00 52187 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 57.00 232109 Kazik Marian RCP 6641 C 58.00 52049 Štěpánský Václav ZBM 6108 C 59.00 410701 Náhlovský David TBM 6512 C 60.00 232722 Horký Milan VIP 6101 C 61.00 410360 Tišnovský Zdeněk ZBM 6620 C 62.00 ......................... VAK C 63.00

Kategorie H50

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  3.20 km, 11 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
9215 Mrštík Václav XPU 5002 C -1.00 51748 Kirchmann Miloš PGP 5502 C -1.00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C -1.00 700700 Drawetz Walter TZL 5418 C 14.00 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 15.00 301227 Kotas Pavel HAV 5501 C 16.00 580930 Janko Tamás HSE 58 C 17.00 49808 Přibyl Ivan PFP 5900 C 18.00 416508 Kopanicak Vladimir TKE C 19.00 6113 Maceček Karel VLI 4100 C 20.00 ......................... VAK C 21.00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 22.00 8626 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 23.00 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 24.00

Kategorie P

05.07.2010 Magnus MTBO cup - startovní listina

délka trati  2.80 km,  9 kontrol           tištěno 30.06.2010   21:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
? Holtzer Viktoria YYY C -1.00 ? Casnochova Tatiana BBB C -1.00 ? Jurecek Vitazoslav BBB C -1.00 ......................... VAK C 10.00 ? Odstrcilova Hana XXX C 12.00 336776 Zacha Pavel SJI 6401 C 14.00 515010 Pintera Jan VBM 9306 C 16.00 ......................... VAK C 18.00 515088 Leichmann Jan VBM 9207 C 20.00 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 C 22.00 515032 Pinterová Kateřina VBM 6651 C 24.00 ......................... VAK C 26.00 ......................... VAK C 28.00 ......................... VAK C 30.00