Kategorie D14

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati  7.00 km,  10 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
253148 Přibylová Anežka PFP 9750 C 50 253103 Švarcbachová Barbora KNC 9651 C 55 ......................... VAK C 60 229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 65

Kategorie D17

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati  8.80 km,  15 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
232735 Přibylová Eliška PFP 9550 B 31 ......................... VAK C 36

Kategorie D20

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 10.60 km,  15 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
253114 Švarcbachová Tereza KNC 9251 C 0 515019 Veselá Anna JIL 9250 B 3 52541 Březinová Marie TSU 9191 C 6 2011851 Seifertova Magdalena VSP 9150 C 9 416845 Pařízková Anežka SMR 9350 C 12 9839 Lamichová Martina PHK 9152 B 15 253105 Švarcbachová Lucie KNC 9451 C 18

Kategorie D21

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 10.60 km,  15 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
443109 Pačáková Michaela EKP 8654 C -1 ......................... VAK C 24 232748 Svobodová Ivana TBM 8080 C 27 8307 Podrábská Marie VLI 7451 C 30 51888 Jašková Šárka ABR 7751 C 33 53878 Divilová Lenka TZL 7400 C 36 1602620 Siftancova Eva TUR 8052 C 39 53228 Malá Alice TBM 7991 C 42 9221 Baštová Martina XPU 8453 C 45 232114 Letfusová Veronika ZUP 8651 C 48 51685 Vondrová Kateřina OKP 7250 C 51 426350 Coufalová Markéta TSU 8894 C 54 9067 Zlesáková Daniela TZL 8467 C 57 410730 Jakoubová Ivka SMR 7450 C 60 8265 Kalošová TerKa SMR 8950 C 63 886276 Jeníčková Radka ZUP 8759 C 66 253129 Ferdinandová Jana OKP 7750 C 69 52895 Švarcbachová Jaroslava KNC 6754 C 72 53227 Ryglová Kateřina TBM 7372 C 75 8514 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 78 52690 Linhartová Martina VIZ 7774 C 81 416221 Folprechtová Kateřina TUR 7451 C 84 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 C 87 53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 90 416168 Valíková Petra AOP 7351 C 93 53160 Průšová Markéta TBM 7272 C 96 434824 Tučková Dagmar EKP 8653 C 99 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 102 51627 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 105 416019 Kabelová Radka TBM 7898 C 108 52076 Humlíčková Kateřina SBK 7664 C 111 51772 Bartáková Petra SJI 8151 C 114 49856 Rosypalová Anna RBK 8383 C 117 232117 Jalová Martina RBK 8355 C 120 416834 Fólová Martina SMR 8850 C 123 801210 Volfová Julie VLI 8051 C 126 232123 Veličková Monika ABR 8951 C 129 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 132 8264 Borufková Lenka SMR 8450 C 135 515125 Jurášková Markéta ZUP 8454 C 138 301123 Voráčová Naďa TSU 8154 C 141 995856 Krejčí Hana TUR 8051 C 144 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 C 147 51844 Puchernová Veronika ZUP 7450 C 150 301317 Haničáková Denisa SMR 8350 C 153 9348 Stará Marta XPU 7557 C 156 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 C 159 51642 Kopecká Anežka VSP 8150 C 162 ......................... VAK C 165

Kategorie D21E

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 13.90 km,  21 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
2300841 Doležalová Hana VRL 8851 C -1 52266 Jirásková Markéta VSP 7653 C 60 51856 Piskáčková Zuzana ZUP 8451 C 63 920667 Tichovská Martina VSP 8650 C 66 8254 Pařízková Věrka SMR 7151 C 69 51186 Knížková Anna XPU 8457 C 72 ......................... VAK C 75 966966 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 78 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 C 81 51746 Městková Kateřina VSP 7650 C 84 434840 Bochenková Martina ZUP 8750 C 87 428212 Hanajová Janka SMR 8150 C 90 9268 Faltejsková Jana XPU 7652 C 93 2008512 Fajtova Stanislava VBA 8454 C 96 920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 C 99 515409 Kalinová Markéta EKP 8259 C 102 886269 Chudíková Barbora SJI 7850 C 105 8269 Honsová Lenka SMR 7750 C 108 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 C 111 995896 Paulíčková Renata SJI 8057 C 114 835307 Víchová Šárka XPU 8352 C 117 53635 Kuchařová Markéta ZUP 8452 C 120 ......................... VAK C 123

Kategorie D40

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati  8.80 km,  15 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C 51 303931 Kroupová Jana PVP 7052 C 56 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 61 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 66 51275 Slavíková Kateřina VIP 6650 C 71 52540 Březinová Dana TSU 5896 C 76 411773 Přibylová Eva PFP 6950 C 81 8205 Ježková Hana TUR 6955 C 86 51902 Dohnalová Jindra OSN 6251 C 91 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 96 53005 Tichovská Jitka PGP 6153 C 101 ......................... VAK C 106

Kategorie D50

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati  8.80 km,  15 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
232603 Mrštíková Hana XPU 5552 C 1 ......................... VAK C 6 53289 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 11 307295 Kralova Eva VBA 4751 C 16

Kategorie H14

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati  7.00 km,  10 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
336768 Zacha Jiří SJI 9703 B -1 ......................... VAK C 5 52904 Ludvík Matyáš STB 9801 B 10

Kategorie H17

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 10.00 km,  16 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
51995 Kamenický Jeroným OSN 9549 B 25 361951 Princ Matyáš TCB 9501 B 30 301620 Kroupa Tomáš PVP 9401 C 35 888607 Snuparek Vaclav TZL 9598 C 40 ......................... VAK C 45 52523 Skoupý Jan VIZ 9411 C 50 920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 55 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 60 361936 Princ Jakub TCB 9301 C 65 9912 Kroupa Jakub PVP 9500 C 70

Kategorie H20

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 19.30 km,  27 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C 1 52548 Staněk Tomáš TSU 9403 C 4 301278 Suchý Jiří SJI 9201 B 7 551990 Kamenický Matěj OSN 9036 C 10 515439 Fajtl Jaroslav VPM 9001 C 13 886300 Bogar Kryštof BOR 9402 C 16 246899 Laciga Jakub VSP 9100 C 19 232255 Tišnovský Martin ZBM 9120 C 22

Kategorie H21A

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 19.30 km,  27 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C 24 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 C 27 ......................... VAK C 30 53283 Uhmann Petr TBM 8307 C 33 52152 Prášil Aleš SJI 7415 C 36 52508 Skoupý Jan VIZ 7001 C 39 8331 Buchtik Ondrej VLI 8101 C 42 9849 Hanovec Petr SHK 7101 C 45 52300 Pašek František ZUP 7601 C 48 515014 Bogar Leoš BOR 6603 C 51 301348 Šňupárek Ondřej TZL 6999 C 54 53611 Plíhal Tomáš SJI 8509 C 57 887623 Anděl Robert VPM 8001 C 60 9056 Folprecht Eda TUR 7304 C 63 8268 Hons Miši SMR 7700 C 66 995872 Sedlák Radek DOB 7500 C 69 828384 Odvody Zdeněk XPU 8206 C 72 207840 Michalička David ZUP 8001 C 75 897347 Moravec Štěpán SJI 8101 C 78 420449 Cerman Lukáš VSP 8101 C 81 1919191 Urban Jan SBK 7537 C 84 416018 Schwab Martin TBM 8101 C 87 888642 Peths Matěj ABR 8501 C 90 53355 Kroc Dalibor VIZ 7408 C 93 410362 Putík Jiří VLI 7505 C 96 51276 Slavík Viktor VIP 6300 C 99 52559 Král Jiří TSU 5941 C 102 51558 Vrabec Ondřej SCP 8303 C 105 361918 Buchtík Aleš XBM 8201 C 108 53272 Strejček Petr TBM 7228 C 111 8186 Polák Jaroslav CHA 7500 C 114 410358 Horák Pavel VSP 7200 C 117 416160 Bilan Martin TBM 8401 C 120 9579 Zrník Tomáš OSN 7118 C 123 236502 Štáfek Pavel SKL 7401 C 126 995794 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 129 52685 Novotný Petr TZL 6601 C 132 8253 Pařízek Petr SMR 7001 C 135 53596 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 138 52688 Linhart Aleš VIZ 7231 C 141 51775 Hendrych Martin SJI 7828 C 144 53232 Štěpánek Martin TBM 7327 C 147 232249 Vraný Jiří VLI 7504 C 150 51747 Jirásek Milan VSP 7403 C 153

Kategorie H21B

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 14.00 km,  18 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53265 Holík Marek TBM 6507 C -1 515493 Sebesta Petr ZUP 7604 C 5 49385 Kopecký Pavel VSP 7800 C 9 553437 Průša Michal TBM 7320 C 13 515069 Princ David TCB 6901 C 17 232537 Vítek Tomáš XBM 7511 C 21 8709 Izdný Pavel SJI 7613 C 25 53882 Hodoň Miroslav VIZ 8103 C 29 920696 Janda Martin DOB 8002 C 33 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 37 436437 Dolíhal Luděk TBM 8506 C 41 51596 Lebeda Dušan EKP 7301 C 45 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 49 9896 Jirásek Radek XPU 7802 C 53 232332 Suchánek Ladislav XBM 7008 C 57 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 61 426395 Buriánek Vojta SMR 7801 C 65 9904 Drobník Lukáš SCP 8500 C 69 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 73 515003 Vít David ZUP 7200 C 77 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 C 81 9379 Kovařík Radovan PHK 8503 C 85 896967 Tomeš Petr TZL 7503 C 89 51635 Kroupa Václav VIP 6104 C 93 2011792 Toloch Alexandr XBM 7011 C 97 51395 Švarcbach Michal KNC 7001 C 101 416206 La Carbonara Claudio TBM 7337 C 105 52059 Ráb Martin RBK 8307 C 109 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 113 52334 Kafka Tomáš SJI 8504 C 117 53899 Fiser Petr VIZ 7501 C 121 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 125 53220 Pekárek Pavel XBM 6904 C 129 ? Trunkát Daniel XBM 7102 C 133

Kategorie H21C

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 11.40 km,  17 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C 8 224865 Starý Milan XPU 7301 C 12 920698 Tománek Otakar VLI 8300 C 16 1007541 Sochor Jan SBK 6922 C 20 125 Stastny David SJI 74 C 24 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 28 443108 Vokál Petr TBM 8228 C 32 9820 Kadaník Libor PHK 7204 C 36 9841 Vojta Marek SHK 8804 C 40 9767 Komín David PVP 7407 C 44 51628 Hýbl Lukáš VIP 7504 C 48 51386 Čihák Pavel KNC 8801 C 52 361907 Urválek Jan TCB 8101 C 56 51766 Kasal Vít SJI 7812 C 60 331259 Divila Martin TZL 7402 C 64 51678 Nemšovský Petr PGP 7600 C 68 232246 Meier Milan VLI 7301 C 72 2019231 Dzik Martin XBM 7602 C 76 436937 Svoboda Ivan SMR 6200 C 80 410325 Cremaschini Gianprimo TBM 7905 C 84 9847 Havlas Jan SHK 8908 C 88 2019222 Ištok Martin BLI 8001 C 92 301146 Linhart Tomáš TSU 8540 C 96 52015 Jalový Jaroslav RBK 8145 C 100 219258 Rachůnek Stanislav SJI 6801 C 104 8518 Rejholec Michal BOR 7412 C 108 438621 Urban Miroslav TUR 7905 C 112 897380 Tušl Martin EKP 6805 C 116 8292 Urbaník Robert VLI 7002 C 120 52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 124 320128 Malý Martin TBM 7610 C 128 9119 Netuka Martin SHK 7302 C 132 53206 Safek Jiri SBK 7621 C 136 ......................... VAK C 140

Kategorie H21E

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 23.01 km,  29 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
8973 Wohanka Petr VRL 7305 C -1 995866 Rygl Jaroslav XBM 7206 C 20 515455 Mach Radovan TBM 6605 C 23 232032 Král Jan XBM 6903 C 26 51843 Pucherna Eduard ZUP 7403 C 29 301385 Stransky Vojtech KTP 9000 C 32 51616 Sajal Martin EKP 7803 C 35 501884 Rygl Jaroslav XBM 7044 C 38 515121 Sommer Michael VSP 7600 C 41 515068 Pospíšek Marek TBM 8907 C 44 920655 Hradil Jiří TZL 8604 C 47 897369 Bogar František BOR 8904 C 50 8872 Jalový Milan RBK 8347 C 53 53234 Schwab David TBM 7401 C 56 410353 Brádler Jan FSP 7500 C 59 887642 Horák Martin RDC 7100 C 62 8306 Podrábský Ctibor VLI 7001 C 65 416111 Haničák Tomáš TUR 7710 C 68 887930 Lukavec Petr SMR 7800 C 71 887947 Vanka Petr OKP 6801 C 74 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 77 332288 Fraňo Michal SPE 7501 C 80 336751 Sedláček Petr TSU 8109 C 83 515411 Pucherna Jan ZUP 7702 C 86 336798 Müller Pavel JEP 7900 C 89 51774 Prošek Michal SJI 7823 C 92 51876 Vala Radek ABR 8401 C 95 515495 Kourimsky Jan KTP 7201 C 98 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 C 101 995876 Svoboda Honza SMR 7901 C 104 515441 Laciga Radek VSP 8200 C 107 995862 Lauerman Jan SJI 7419 C 110 331800 Graubner Jan TZL 8236 C 113 52511 Jašek Petr ABR 7601 C 116 232631 Zaoral Pedros SMR 7903 C 119 515062 Ševčík Martin TBM 7632 C 122

Kategorie H40

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 12.30 km,  17 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
410360 Tišnovský Zdeněk ZBM 6620 C 45 232109 Kazik Marian RCP 6641 C 50 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 55 52187 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 60 410701 Náhlovský David TBM 6512 C 65 232722 Horký Milan VIP 6101 C 70 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 75 ......................... VAK C 80 995793 Svoboda Petr SLA 6803 C 85 436966 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 90 876002 Mlynarik Peter VBA 6501 C 95 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 100 52049 Štěpánský Václav ZBM 6108 C 105 211408 Pažický Ľudovít RCP 6941 C 110 51891 Novotný Vladimír ABR 6202 C 115

Kategorie H50

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati 10.80 km,  17 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C 2 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 6 8626 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 10 700700 Drawetz Walter TZL 5418 C 14 9215 Mrštík Václav XPU 5002 C 18 301227 Kotas Pavel HAV 5501 C 22 51748 Kirchmann Miloš PGP 5502 C 26 416508 Kopanicak Vladimir TKE C 30 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 34 6113 Maceček Karel VLI 4100 C 38 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 42 49808 Přibyl Ivan PFP 5900 C 46 580930 Janko Tamás HSE 58 C 50 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 54

Kategorie P

04.07.2010 Magnus MTBO cup - E2 - startovní listina

délka trati  7.40 km,  12 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 C -1 336776 Zacha Pavel SJI 6401 C -1 ......................... VAK C 30 515088 Leichmann Jan VBM 9207 C 35 ? Casnochova Tatiana BBB C 40 ? Holtzer Viktoria YYY C 45 ......................... VAK C 50 515032 Pinterová Kateřina VBM 6651 C 55 ......................... VAK C 60 ? Jurecek Vitazoslav BBB C 65 ......................... VAK C 70 ? Odstrcilova Hana XXX C 75 515010 Pintera Jan VBM 9306 C 80 ......................... VAK C 85