Kategorie D14

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  4.10 km,  9 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 2 = 14:02:00 253148 Přibylová Anežka PFP 9750 C 5 = 14:05:00 ......................... VAK C 8 = 14:08:00 253103 Švarcbachová Barbora KNC 9651 C 11 = 14:11:00

Kategorie D17

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  6.30 km, 12 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
232735 Přibylová Eliška PFP 9550 B 2 = 14:02:00 ......................... VAK C 5 = 14:05:00

Kategorie D20

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  7.50 km, 14 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
253105 Švarcbachová Lucie KNC 9451 C 1 = 14:01:00 52541 Březinová Marie TSU 9191 C 4 = 14:04:00 515019 Veselá Anna JIL 9250 B 7 = 14:07:00 416845 Pařízková Anežka SMR 9350 C 10 = 14:10:00 9839 Lamichová Martina PHK 9152 B 13 = 14:13:00 253114 Švarcbachová Tereza KNC 9251 C 16 = 14:16:00 2011851 Seifertova Magdalena VSP 9150 C 19 = 14:19:00

Kategorie D21

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  7.50 km, 14 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
1602620 Siftancova Eva TUR 8052 C -1 = -------- ......................... VAK C 24 = 14:24:00 9348 Stará Marta XPU 7557 C 26 = 14:26:00 51642 Kopecká Anežka VSP 8150 C 28 = 14:28:00 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 C 30 = 14:30:00 301317 Haničáková Denisa SMR 8350 C 32 = 14:32:00 515125 Jurášková Markéta ZUP 8454 C 34 = 14:34:00 52076 Humlíčková Kateřina SBK 7664 C 36 = 14:36:00 434824 Tučková Dagmar EKP 8653 C 38 = 14:38:00 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 40 = 14:40:00 995856 Krejčí Hana TUR 8051 C 42 = 14:42:00 253129 Ferdinandová Jana OKP 7750 C 44 = 14:44:00 232117 Jalová Martina RBK 8355 C 46 = 14:46:00 232123 Veličková Monika ABR 8951 C 48 = 14:48:00 53160 Průšová Markéta TBM 7272 C 50 = 14:50:00 801210 Volfová Julie VLI 8051 C 52 = 14:52:00 8264 Borufková Lenka SMR 8450 C 54 = 14:54:00 9067 Zlesáková Daniela TZL 8467 C 56 = 14:56:00 8514 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 58 = 14:58:00 416019 Kabelová Radka TBM 7898 C 60 = 15:00:00 51844 Puchernová Veronika ZUP 7450 C 62 = 15:02:00 301123 Voráčová Naďa TSU 8154 C 64 = 15:04:00 416168 Valíková Petra AOP 7351 C 66 = 15:06:00 51627 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 68 = 15:08:00 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 C 70 = 15:10:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 72 = 15:12:00 53227 Ryglová Kateřina TBM 7372 C 74 = 15:14:00 416834 Fólová Martina SMR 8850 C 76 = 15:16:00 416221 Folprechtová Kateřina TUR 7451 C 78 = 15:18:00 52690 Linhartová Martina VIZ 7774 C 80 = 15:20:00 51772 Bartáková Petra SJI 8151 C 82 = 15:22:00 886276 Jeníčková Radka ZUP 8759 C 84 = 15:24:00 52895 Švarcbachová Jaroslava KNC 6754 C 86 = 15:26:00 53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 88 = 15:28:00 443109 Pačáková Michaela EKP 8654 C 90 = 15:30:00 ......................... VAK C 92 = 15:32:00 51685 Vondrová Kateřina OKP 7250 C 94 = 15:34:00 8265 Kalošová TerKa SMR 8950 C 96 = 15:36:00 9221 Baštová Martina XPU 8453 C 98 = 15:38:00 49856 Rosypalová Anna RBK 8383 C 100 = 15:40:00 232748 Svobodová Ivana TBM 8080 C 102 = 15:42:00 8307 Podrábská Marie VLI 7451 C 104 = 15:44:00 53878 Divilová Lenka TZL 7400 C 106 = 15:46:00 426350 Coufalová Markéta TSU 8894 C 108 = 15:48:00 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 C 110 = 15:50:00 51888 Jašková Šárka ABR 7751 C 112 = 15:52:00 232114 Letfusová Veronika ZUP 8651 C 114 = 15:54:00 410730 Jakoubová Ivka SMR 7450 C 116 = 15:56:00 53228 Malá Alice TBM 7991 C 118 = 15:58:00

Kategorie D21E

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  8.60 km, 18 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53635 Kuchařová Markéta ZUP 8452 C 66 = 15:06:00 428212 Hanajová Janka SMR 8150 C 68 = 15:08:00 995896 Paulíčková Renata SJI 8057 C 70 = 15:10:00 9268 Faltejsková Jana XPU 7652 C 72 = 15:12:00 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 C 74 = 15:14:00 ......................... VAK C 76 = 15:16:00 51746 Městková Kateřina VSP 7650 C 78 = 15:18:00 966966 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 80 = 15:20:00 434840 Bochenková Martina ZUP 8750 C 82 = 15:22:00 515409 Kalinová Markéta EKP 8259 C 84 = 15:24:00 8269 Honsová Lenka SMR 7750 C 86 = 15:26:00 835307 Víchová Šárka XPU 8352 C 88 = 15:28:00 2008512 Fajtova Stanislava VBA 8454 C 90 = 15:30:00 2300841 Doležalová Hana VRL 8851 C 92 = 15:32:00 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 C 94 = 15:34:00 920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 C 96 = 15:36:00 ......................... VAK C 98 = 15:38:00 886269 Chudíková Barbora SJI 7850 C 100 = 15:40:00 51856 Piskáčková Zuzana ZUP 8451 C 102 = 15:42:00 8254 Pařízková Věrka SMR 7151 C 104 = 15:44:00 920667 Tichovská Martina VSP 8650 C 106 = 15:46:00 51186 Knížková Anna XPU 8457 C 108 = 15:48:00 52266 Jirásková Markéta VSP 7653 C 110 = 15:50:00

Kategorie D40

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  6.30 km, 12 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C 11 = 14:11:00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 14 = 14:14:00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 17 = 14:17:00 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 20 = 14:20:00 53005 Tichovská Jitka PGP 6153 C 23 = 14:23:00 52540 Březinová Dana TSU 5896 C 26 = 14:26:00 51275 Slavíková Kateřina VIP 6650 C 29 = 14:29:00 303931 Kroupová Jana PVP 7052 C 32 = 14:32:00 8205 Ježková Hana TUR 6955 C 35 = 14:35:00 411773 Přibylová Eva PFP 6950 C 38 = 14:38:00 51902 Dohnalová Jindra OSN 6251 C 41 = 14:41:00 ......................... VAK C 44 = 14:44:00

Kategorie D50

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  5.10 km, 12 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53289 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 15 = 14:15:00 307295 Kralova Eva VBA 4751 C 18 = 14:18:00 ......................... VAK C 21 = 14:21:00 232603 Mrštíková Hana XPU 5552 C 24 = 14:24:00

Kategorie H14

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  5.10 km, 12 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
336768 Zacha Jiří SJI 9703 B -1 = -------- 52904 Ludvík Matyáš STB 9801 B 3 = 14:03:00 ......................... VAK C 6 = 14:06:00

Kategorie H17

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  7.70 km, 16 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
9912 Kroupa Jakub PVP 9500 C 2 = 14:02:00 51995 Kamenický Jeroným OSN 9549 B 5 = 14:05:00 361951 Princ Matyáš TCB 9501 B 8 = 14:08:00 920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 11 = 14:11:00 52523 Skoupý Jan VIZ 9411 C 14 = 14:14:00 888607 Snuparek Vaclav TZL 9598 C 17 = 14:17:00 ......................... VAK C 20 = 14:20:00 301620 Kroupa Tomáš PVP 9401 C 23 = 14:23:00 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 26 = 14:26:00 361936 Princ Jakub TCB 9301 C 29 = 14:29:00

Kategorie H20

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  9.30 km, 17 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C 0 = 14:00:00 246899 Laciga Jakub VSP 9100 C 3 = 14:03:00 52548 Staněk Tomáš TSU 9403 C 6 = 14:06:00 515439 Fajtl Jaroslav VPM 9001 C 9 = 14:09:00 551990 Kamenický Matěj OSN 9036 C 12 = 14:12:00 232255 Tišnovský Martin ZBM 9120 C 15 = 14:15:00 886300 Bogar Kryštof BOR 9402 C 18 = 14:18:00 301278 Suchý Jiří SJI 9201 B 21 = 14:21:00

Kategorie H21A

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  9.30 km, 17 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C 26 = 14:26:00 51747 Jirásek Milan VSP 7403 C 28 = 14:28:00 53232 Štěpánek Martin TBM 7327 C 30 = 14:30:00 232249 Vraný Jiří VLI 7504 C 32 = 14:32:00 53596 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 34 = 14:34:00 53355 Kroc Dalibor VIZ 7408 C 36 = 14:36:00 207840 Michalička David ZUP 8001 C 38 = 14:38:00 995794 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 40 = 14:40:00 52685 Novotný Petr TZL 6601 C 42 = 14:42:00 52559 Král Jiří TSU 5941 C 44 = 14:44:00 9579 Zrník Tomáš OSN 7118 C 46 = 14:46:00 8253 Pařízek Petr SMR 7001 C 48 = 14:48:00 416160 Bilan Martin TBM 8401 C 50 = 14:50:00 51775 Hendrych Martin SJI 7828 C 52 = 14:52:00 361918 Buchtík Aleš XBM 8201 C 54 = 14:54:00 9056 Folprecht Eda TUR 7304 C 56 = 14:56:00 8186 Polák Jaroslav CHA 7500 C 58 = 14:58:00 51558 Vrabec Ondřej SCP 8303 C 60 = 15:00:00 410358 Horák Pavel VSP 7200 C 62 = 15:02:00 410362 Putík Jiří VLI 7505 C 64 = 15:04:00 52688 Linhart Aleš VIZ 7231 C 66 = 15:06:00 53272 Strejček Petr TBM 7228 C 68 = 15:08:00 897347 Moravec Štěpán SJI 8101 C 70 = 15:10:00 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 C 72 = 15:12:00 887623 Anděl Robert VPM 8001 C 74 = 15:14:00 1919191 Urban Jan SBK 7537 C 76 = 15:16:00 995872 Sedlák Radek DOB 7500 C 78 = 15:18:00 51276 Slavík Viktor VIP 6300 C 80 = 15:20:00 888642 Peths Matěj ABR 8501 C 82 = 15:22:00 828384 Odvody Zdeněk XPU 8206 C 84 = 15:24:00 416018 Schwab Martin TBM 8101 C 86 = 15:26:00 52152 Prášil Aleš SJI 7415 C 88 = 15:28:00 515014 Bogar Leoš BOR 6603 C 90 = 15:30:00 9849 Hanovec Petr SHK 7101 C 92 = 15:32:00 301348 Šňupárek Ondřej TZL 6999 C 94 = 15:34:00 236502 Štáfek Pavel SKL 7401 C 96 = 15:36:00 8331 Buchtik Ondrej VLI 8101 C 98 = 15:38:00 52508 Skoupý Jan VIZ 7001 C 100 = 15:40:00 52300 Pašek František ZUP 7601 C 102 = 15:42:00 420449 Cerman Lukáš VSP 8101 C 104 = 15:44:00 53283 Uhmann Petr TBM 8307 C 106 = 15:46:00 53611 Plíhal Tomáš SJI 8509 C 108 = 15:48:00 8268 Hons Miši SMR 7700 C 110 = 15:50:00 ......................... VAK C 112 = 15:52:00

Kategorie H21B

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  8.70 km, 17 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
53265 Holík Marek TBM 6507 C -1 = -------- 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 46 = 14:46:00 232537 Vítek Tomáš XBM 7511 C 48 = 14:48:00 53882 Hodoň Miroslav VIZ 8103 C 50 = 14:50:00 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 52 = 14:52:00 515493 Sebesta Petr ZUP 7604 C 54 = 14:54:00 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 56 = 14:56:00 515003 Vít David ZUP 7200 C 58 = 14:58:00 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 60 = 15:00:00 51635 Kroupa Václav VIP 6104 C 62 = 15:02:00 9379 Kovařík Radovan PHK 8503 C 64 = 15:04:00 2011792 Toloch Alexandr XBM 7011 C 66 = 15:06:00 8709 Izdný Pavel SJI 7613 C 68 = 15:08:00 426395 Buriánek Vojta SMR 7801 C 70 = 15:10:00 52059 Ráb Martin RBK 8307 C 72 = 15:12:00 896967 Tomeš Petr TZL 7503 C 74 = 15:14:00 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 76 = 15:16:00 553437 Průša Michal TBM 7320 C 78 = 15:18:00 9904 Drobník Lukáš SCP 8500 C 80 = 15:20:00 51596 Lebeda Dušan EKP 7301 C 82 = 15:22:00 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 C 84 = 15:24:00 53220 Pekárek Pavel XBM 6904 C 86 = 15:26:00 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 88 = 15:28:00 9896 Jirásek Radek XPU 7802 C 90 = 15:30:00 416206 La Carbonara Claudio TBM 7337 C 92 = 15:32:00 51395 Švarcbach Michal KNC 7001 C 94 = 15:34:00 53899 Fiser Petr VIZ 7501 C 96 = 15:36:00 515069 Princ David TCB 6901 C 98 = 15:38:00 ? Trunkát Daniel XBM 7102 C 100 = 15:40:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 102 = 15:42:00 52334 Kafka Tomáš SJI 8504 C 104 = 15:44:00 232332 Suchánek Ladislav XBM 7008 C 106 = 15:46:00 436437 Dolíhal Luděk TBM 8506 C 108 = 15:48:00 49385 Kopecký Pavel VSP 7800 C 110 = 15:50:00

Kategorie H21C

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  7.70 km, 16 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
219258 Rachůnek Stanislav SJI 6801 C -1 = -------- 53206 Safek Jiri SBK 7621 C -1 = -------- ? Stastny David SJI 74 C -1 = -------- 438621 Urban Miroslav TUR 7905 C -1 = -------- ......................... VAK C 38 = 14:38:00 51766 Kasal Vít SJI 7812 C 40 = 14:40:00 9841 Vojta Marek SHK 8804 C 42 = 14:42:00 443108 Vokál Petr TBM 8228 C 44 = 14:44:00 8292 Urbaník Robert VLI 7002 C 46 = 14:46:00 331259 Divila Martin TZL 7402 C 48 = 14:48:00 2019222 Ištok Martin BLI 8001 C 50 = 14:50:00 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 52 = 14:52:00 52015 Jalový Jaroslav RBK 8145 C 54 = 14:54:00 9767 Komín David PVP 7407 C 56 = 14:56:00 52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 58 = 14:58:00 301146 Linhart Tomáš TSU 8540 C 60 = 15:00:00 2019231 Dzik Martin XBM 7602 C 62 = 15:02:00 9119 Netuka Martin SHK 7302 C 64 = 15:04:00 410325 Cremaschini Gianprimo TBM 7905 C 66 = 15:06:00 232246 Meier Milan VLI 7301 C 68 = 15:08:00 51386 Čihák Pavel KNC 8801 C 70 = 15:10:00 361907 Urválek Jan TCB 8101 C 72 = 15:12:00 51628 Hýbl Lukáš VIP 7504 C 74 = 15:14:00 51678 Nemšovský Petr PGP 7600 C 76 = 15:16:00 9820 Kadaník Libor PHK 7204 C 78 = 15:18:00 436937 Svoboda Ivan SMR 6200 C 80 = 15:20:00 8518 Rejholec Michal BOR 7412 C 82 = 15:22:00 1007541 Sochor Jan SBK 6922 C 84 = 15:24:00 ......................... VAK C 86 = 15:26:00 897380 Tušl Martin EKP 6805 C 88 = 15:28:00 9847 Havlas Jan SHK 8908 C 90 = 15:30:00 320128 Malý Martin TBM 7610 C 92 = 15:32:00 920698 Tománek Otakar VLI 8300 C 94 = 15:34:00 224865 Starý Milan XPU 7301 C 96 = 15:36:00

Kategorie H21E

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati 10.50 km, 20 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
8973 Wohanka Petr VRL 7305 C 21 = 14:21:00 515411 Pucherna Jan ZUP 7702 C 23 = 14:23:00 52511 Jašek Petr ABR 7601 C 25 = 14:25:00 995876 Svoboda Honza SMR 7901 C 27 = 14:27:00 515495 Kourimsky Jan KTP 7201 C 29 = 14:29:00 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 C 31 = 14:31:00 995862 Lauerman Jan SJI 7419 C 33 = 14:33:00 331800 Graubner Jan TZL 8236 C 35 = 14:35:00 501884 Rygl Jaroslav XBM 7044 C 37 = 14:37:00 515441 Laciga Radek VSP 8200 C 39 = 14:39:00 8872 Jalový Milan RBK 8347 C 41 = 14:41:00 515062 Ševčík Martin TBM 7632 C 43 = 14:43:00 410353 Brádler Jan FSP 7500 C 45 = 14:45:00 336751 Sedláček Petr TSU 8109 C 47 = 14:47:00 336798 Müller Pavel JEP 7900 C 49 = 14:49:00 887642 Horák Martin RDC 7100 C 51 = 14:51:00 8306 Podrábský Ctibor VLI 7001 C 53 = 14:53:00 332288 Fraňo Michal SPE 7501 C 55 = 14:55:00 232631 Zaoral Pedros SMR 7903 C 57 = 14:57:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 59 = 14:59:00 416111 Haničák Tomáš TUR 7710 C 61 = 15:01:00 897369 Bogar František BOR 8904 C 63 = 15:03:00 515455 Mach Radovan TBM 6605 C 65 = 15:05:00 887947 Vanka Petr OKP 6801 C 67 = 15:07:00 53234 Schwab David TBM 7401 C 69 = 15:09:00 51843 Pucherna Eduard ZUP 7403 C 71 = 15:11:00 301385 Stransky Vojtech KTP 9000 C 73 = 15:13:00 51616 Sajal Martin EKP 7803 C 75 = 15:15:00 51774 Prošek Michal SJI 7823 C 77 = 15:17:00 920655 Hradil Jiří TZL 8604 C 79 = 15:19:00 232032 Král Jan XBM 6903 C 81 = 15:21:00 515121 Sommer Michael VSP 7600 C 83 = 15:23:00 51876 Vala Radek ABR 8401 C 85 = 15:25:00 887930 Lukavec Petr SMR 7800 C 87 = 15:27:00 515068 Pospíšek Marek TBM 8907 C 89 = 15:29:00 995866 Rygl Jaroslav XBM 7206 C 91 = 15:31:00

Kategorie H40

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  8.70 km, 17 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
......................... VAK C -1 = 13:59:00 52049 Štěpánský Václav ZBM 6108 C 1 = 14:01:00 211408 Pažický Ľudovít RCP 6941 C 4 = 14:04:00 51891 Novotný Vladimír ABR 6202 C 7 = 14:07:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 10 = 14:10:00 436966 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 13 = 14:13:00 876002 Mlynarik Peter VBA 6501 C 16 = 14:16:00 232722 Horký Milan VIP 6101 C 19 = 14:19:00 410701 Náhlovský David TBM 6512 C 22 = 14:22:00 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 25 = 14:25:00 52187 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 28 = 14:28:00 410360 Tišnovský Zdeněk ZBM 6620 C 31 = 14:31:00 232109 Kazik Marian RCP 6641 C 34 = 14:34:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 37 = 14:37:00 995793 Svoboda Petr SLA 6803 C 40 = 14:40:00

Kategorie H50

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  7.30 km, 15 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
9215 Mrštík Václav XPU 5002 C 4 = 14:04:00 416508 Kopanicak Vladimir TKE C 7 = 14:07:00 8626 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 10 = 14:10:00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 13 = 14:13:00 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 16 = 14:16:00 51748 Kirchmann Miloš PGP 5502 C 19 = 14:19:00 580930 Janko Tamás HSE 58 C 22 = 14:22:00 301227 Kotas Pavel HAV 5501 C 25 = 14:25:00 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 28 = 14:28:00 6113 Maceček Karel VLI 4100 C 31 = 14:31:00 49808 Přibyl Ivan PFP 5900 C 34 = 14:34:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 37 = 14:37:00 700700 Drawetz Walter TZL 5418 C 40 = 14:40:00 ......................... VAK C 43 = 14:43:00

Kategorie P

03.07.2010 Magnus MTBO cup - E1 - startovní listina

délka trati  6.30 km, 12 kontrol           tištěno 30.06.2010   19:14

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís start
336776 Zacha Pavel SJI 6401 C -1 = -------- ? Casnochova Tatiana BBB C 53 = 14:53:00 ......................... VAK C 56 = 14:56:00 515010 Pintera Jan VBM 9306 C 59 = 14:59:00 ......................... VAK C 62 = 15:02:00 ? Odstrcilova Hana XXX C 65 = 15:05:00 ......................... VAK C 68 = 15:08:00 515032 Pinterová Kateřina VBM 6651 C 71 = 15:11:00 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 C 74 = 15:14:00 ? Holtzer Viktoria YYY C 77 = 15:17:00 ......................... VAK C 80 = 15:20:00 ? Jurecek Vitazoslav BBB C 83 = 15:23:00 515088 Leichmann Jan VBM 9207 C 86 = 15:26:00 ......................... VAK C 89 = 15:29:00