ABR A-team Bruntál

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 1) 51891 H40 ABR6202 Novotný Vladimír 7.00 115.00 51.00 45.00 ( 3) 52511 H21E ABR7601 Jašek Petr 25.00 116.00 48.00 27.00 ( 2) 51873 H40 ABR6302 Řeháček Petr 37.00 55.00 53.00 36.00 ( 7) 232123 D21 ABR8951 Veličková Monika 48.00 129.00 41.00 abs ( 6) 888642 H21A ABR8501 Peths Matěj 82.00 90.00 27.00 87.00 ( 5) 51876 H21E ABR8401 Vala Radek 85.00 95.00 31.00 abs ( 4) 51888 D21 ABR7751 Jašková Šárka 112.00 33.00 39.00 82.00

AOP POBO Opava,Přátele orientačního běhu Opava

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 9) 416168 D21 AOP7351 Valíková Petra 66.00 93.00 45.00 abs ( 8) 51316 H21B AOP7101 Valík Luděk 88.00 61.00 36.00 abs

BBB SK BIKO Banska Bystrica

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 255) ? P BBB Casnochova Tatiana 53.00 40.00 abs abs ( 254) ? P BBB Jurecek Vitazoslav 83.00 65.00 abs abs

BLI SK MTBO Bludny koren Liberec

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 10) 2019222 H21C BLI8001 Ištok Martin 50.00 92.00 31.00 27.00

BOR OK Jiskra Nový Bor

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 15) 886300 H20 BOR9402 Bogar Kryštof 18.00 16.00 62.00 2.00 ( 12) 8514 D21 BOR6951 Rejholcová Andrea 58.00 78.00 47.00 abs ( 14) 897369 H21E BOR8904 Bogar František 63.00 50.00 53.00 21.00 ( 13) 8518 H21C BOR7412 Rejholec Michal 82.00 108.00 16.00 abs ( 11) 515014 H21A BOR6603 Bogar Leoš 90.00 51.00 44.00 39.00

CHA OK Chrastava

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 16) 8186 H21A CHA7500 Polák Jaroslav 58.00 114.00 52.00 18.00

DOB KOB Dobruška

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 20) 7210 H21B DOB8304 Khýn Vítězslav 56.00 125.00 35.00 43.00 ( 18) 7226 D21 DOB7956 Štěpánová Dita 72.00 102.00 33.00 64.00 ( 17) 995872 H21A DOB7500 Sedlák Radek 78.00 69.00 45.00 36.00 ( 19) 920696 H21B DOB8002 Janda Martin 102.00 33.00 38.00 25.00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 25) 515458 H21E EKP8211 Kalina Miroslav 31.00 101.00 52.00 39.00 ( 27) 434824 D21 EKP8653 Tučková Dagmar 38.00 99.00 49.00 70.00 ( 22) 886298 H21C EKP6912 Kabát Jan 52.00 28.00 abs abs ( 24) 51616 H21E EKP7803 Sajal Martin 75.00 35.00 50.00 48.00 ( 23) 51596 H21B EKP7301 Lebeda Dušan 82.00 45.00 46.00 13.00 ( 26) 515409 D21E EKP8259 Kalinová Markéta 84.00 102.00 60.00 35.00 ( 21) 897380 H21C EKP6805 Tušl Martin 88.00 116.00 abs abs ( 28) 443109 D21 EKP8654 Pačáková Michaela 90.00 abs abs abs

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 29) 410353 H21E FSP7500 Brádler Jan 45.00 59.00 55.00 66.00

HAV SKOB Baník Havířov

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 31) 49329 D40 HAV6651 Hanzlová Svatava 14.00 96.00 15.00 51.00 ( 30) 301227 H50 HAV5501 Kotas Pavel 25.00 22.00 16.00 40.00

HSE Hegyisport Szentendre Egyesulet

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 256) 580930 H50 HSE58 Janko Tamás 22.00 50.00 17.00 34.00

JEP Jehlanka Team

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 32) 336798 H21E JEP7900 Müller Pavel 49.00 89.00 44.00 57.00

JIL OK Jilemnice

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 257) 515019 D20 JIL9250 Veselá Anna 7.00 3.00 10.00 66.00

KNC Sokol Kostelec n. Č.l.

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 37) 253105 D20 KNC9451 Švarcbachová Lucie 1.00 18.00 13.00 abs ( 38) 253103 D14 KNC9651 Švarcbachová Barbora 11.00 55.00 1.00 abs ( 36) 253114 D20 KNC9251 Švarcbachová Tereza 16.00 0.00 7.00 abs ( 35) 51386 H21C KNC8801 Čihák Pavel 70.00 52.00 32.00 21.00 ( 33) 52895 D21 KNC6754 Švarcbachová Jaroslava 86.00 72.00 37.00 abs ( 34) 51395 H21B KNC7001 Švarcbach Michal 94.00 101.00 31.00 abs

KTP Koloshop Teamů

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 258) 515495 H21E KTP7201 Kourimsky Jan 29.00 98.00 61.00 abs ( 259) 301385 H21E KTP9000 Stransky Vojtech 73.00 32.00 36.00 abs

OKP SK OK 24 Praha

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 41) 253129 D21 OKP7750 Ferdinandová Jana 44.00 69.00 52.00 abs ( 39) 887947 H21E OKP6801 Vanka Petr 67.00 74.00 39.00 abs ( 40) 51685 D21 OKP7250 Vondrová Kateřina 94.00 51.00 23.00 abs

OSN SK Orientační sporty Nové Město n. M.

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 47) 51995 H17 OSN9549 Kamenický Jeroným 5.00 25.00 abs abs ( 45) 551990 H20 OSN9036 Kamenický Matěj 12.00 10.00 abs abs ( 42) 51960 H50 OSN6004 Kamenický Radan 13.00 6.00 abs abs ( 46) 51993 H17 OSN9339 Kamenický Tobiáš 26.00 60.00 abs abs ( 43) 51902 D40 OSN6251 Dohnalová Jindra 41.00 91.00 11.00 42.00 ( 44) 9579 H21A OSN7118 Zrník Tomáš 46.00 123.00 37.00 54.00

PBM TJ Spartak První Brněnská

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 48) 52021 H50 PBM5513 Sladký Ivan 28.00 42.00 15.00 abs

PFP VŠSK ped. fak. UK Praha

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 51) 232735 D17 PFP9550 Přibylová Eliška 2.00 31.00 5.00 32.00 ( 52) 253148 D14 PFP9750 Přibylová Anežka 5.00 50.00 4.00 51.00 ( 49) 49808 H50 PFP5900 Přibyl Ivan 34.00 46.00 18.00 31.00 ( 50) 411773 D40 PFP6950 Přibylová Eva 38.00 81.00 13.00 45.00

PGP SK Praga Praha

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 53) 51748 H50 PGP5502 Kirchmann Miloš 19.00 26.00 abs abs ( 54) 53005 D40 PGP6153 Tichovská Jitka 23.00 101.00 abs abs ( 56) 51627 D21 PGP7650 Ryšavá Magdalena 68.00 105.00 35.00 61.00 ( 55) 51678 H21C PGP7600 Nemšovský Petr 76.00 68.00 21.00 45.00 ( 57) 8301 H21B PGP8301 Hora Vojtěch 76.00 37.00 48.00 37.00

PHK OK 99 Hradec Králové

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 60) 9839 D20 PHK9152 Lamichová Martina 13.00 15.00 12.00 abs ( 59) 9379 H21B PHK8503 Kovařík Radovan 64.00 85.00 abs abs ( 58) 9820 H21C PHK7204 Kadaník Libor 78.00 36.00 33.00 abs

PVP VSK Přírodověda - orientační sporty

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 64) 9912 H17 PVP9500 Kroupa Jakub 2.00 70.00 6.00 47.00 ( 63) 301620 H17 PVP9401 Kroupa Tomáš 23.00 35.00 9.00 41.00 ( 61) 303931 D40 PVP7052 Kroupová Jana 32.00 56.00 18.00 48.00 ( 62) 9767 H21C PVP7407 Komín David 56.00 44.00 36.00 51.00

RBK SK Radioklub Blansko

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 67) 8872 H21E RBK8347 Jalový Milan 41.00 53.00 57.00 72.00 ( 68) 232117 D21 RBK8355 Jalová Martina 46.00 120.00 55.00 10.00 ( 65) 52015 H21C RBK8145 Jalový Jaroslav 54.00 100.00 25.00 42.00 ( 66) 52059 H21B RBK8307 Ráb Martin 72.00 109.00 33.00 28.00 ( 69) 49856 D21 RBK8383 Rosypalová Anna 100.00 117.00 22.00 25.00

RCP RC&P TEAM Bratislava

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 71) 211408 H40 RCP6941 Pažický Ľudovít 4.00 110.00 54.00 abs ( 70) 8626 H50 RCP6041 Autrata Vlastimil 10.00 10.00 23.00 abs ( 260) 232109 H40 RCP6641 Kazik Marian 34.00 50.00 58.00 abs

RDC Reaktor Bike Team Děčín

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 72) 887642 H21E RDC7100 Horák Martin 51.00 62.00 54.00 30.00

SBK KOB Start Blansko

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 261) 53206 H21C SBK7621 Safek Jiri abs 136.00 27.00 33.00 ( 77) 52076 D21 SBK7664 Humlíčková Kateřina 36.00 111.00 57.00 19.00 ( 76) 811213 H21E SBK7541 Daněk Roman 59.00 77.00 abs abs ( 78) 920679 D21 SBK8383 Csakvaryová Lenka 70.00 147.00 24.00 43.00 ( 74) 1919191 H21A SBK7537 Urban Jan 76.00 84.00 30.00 93.00 ( 73) 1007541 H21C SBK6922 Sochor Jan 84.00 20.00 34.00 18.00 ( 75) 609906 H21B SBK7539 Humlíček Aleš 84.00 81.00 34.00 31.00 ( 79) 1985526 D21 SBK8554 Beržinská Soňa 110.00 87.00 26.00 31.00

SCP AC Sparta Praha

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 80) 51558 H21A SCP8303 Vrabec Ondřej 60.00 105.00 33.00 abs ( 81) 9904 H21B SCP8500 Drobník Lukáš 80.00 69.00 41.00 10.00

SHK TJ Slavia Hradec Králové

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 87) 995794 H21A SHK9102 Chmelař Lukáš 40.00 129.00 54.00 24.00 ( 84) 9841 H21C SHK8804 Vojta Marek 42.00 40.00 38.00 abs ( 85) 9189 H21B SHK8902 Šabatka Zdeněk 60.00 49.00 49.00 abs ( 83) 9119 H21C SHK7302 Netuka Martin 64.00 132.00 19.00 abs ( 86) 9847 H21C SHK8908 Havlas Jan 90.00 88.00 17.00 abs ( 82) 9849 H21A SHK7101 Hanovec Petr 92.00 45.00 19.00 102.00

SJC Sportcentrum Jičín

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 306) 436966 H40 SJC6602 Antoš Svatopluk 13.00 abs 52.00 abs

SJI OK Jihlava

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 263) 336776 P SJI6401 Zacha Pavel abs abs 14.00 4.00 ( 264) 219258 H21C SJI6801 Rachůnek Stanislav abs 104.00 abs abs ( 265) ? H21C SJI74 Stastny David abs 24.00 abs abs ( 266) 336768 H14 SJI9703 Zacha Jiří abs abs 11.00 48.00 ( 101) 301278 H20 SJI9201 Suchý Jiří 21.00 7.00 63.00 abs ( 89) 995862 H21E SJI7419 Lauerman Jan 33.00 110.00 60.00 abs ( 91) 51766 H21C SJI7812 Kasal Vít 40.00 60.00 37.00 abs ( 93) 51775 H21A SJI7828 Hendrych Martin 52.00 144.00 24.00 abs ( 98) 52331 H21C SJI8306 Kadlec Jan 58.00 124.00 20.00 abs ( 90) 8709 H21B SJI7613 Izdný Pavel 68.00 25.00 51.00 abs ( 95) 995896 D21E SJI8057 Paulíčková Renata 70.00 114.00 69.00 23.00 ( 96) 897347 H21A SJI8101 Moravec Štěpán 70.00 78.00 46.00 30.00 ( 92) 51774 H21E SJI7823 Prošek Michal 77.00 92.00 34.00 abs ( 97) 51772 D21 SJI8151 Bartáková Petra 82.00 114.00 28.00 abs ( 88) 52152 H21A SJI7415 Prášil Aleš 88.00 36.00 48.00 abs ( 94) 886269 D21E SJI7850 Chudíková Barbora 100.00 105.00 55.00 abs ( 99) 52334 H21B SJI8504 Kafka Tomáš 104.00 117.00 26.00 abs ( 100) 53611 H21A SJI8509 Plíhal Tomáš 108.00 57.00 17.00 abs

SKL SMS Team Kladno

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 102) 236502 H21A SKL7401 Štáfek Pavel 96.00 126.00 18.00 27.00

SLA SKOB STAVIMAT Slaný

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 103) 995793 H40 SLA6803 Svoboda Petr 40.00 85.00 50.00 27.00

SMR SK SNS Smržovka

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 120) 416845 D20 SMR9350 Pařízková Anežka 10.00 12.00 9.00 60.00 ( 112) 995876 H21E SMR7901 Svoboda Honza 27.00 104.00 62.00 18.00 ( 116) 301317 D21 SMR8350 Haničáková Denisa 32.00 153.00 38.00 55.00 ( 105) 8253 H21A SMR7001 Pařízek Petr 48.00 135.00 29.00 81.00 ( 117) 8264 D21 SMR8450 Borufková Lenka 54.00 135.00 56.00 1.00 ( 113) 232631 H21E SMR7903 Zaoral Pedros 57.00 119.00 35.00 33.00 ( 115) 428212 D21E SMR8150 Hanajová Janka 68.00 90.00 abs abs ( 111) 426395 H21B SMR7801 Buriánek Vojta 70.00 65.00 abs abs ( 118) 416834 D21 SMR8850 Fólová Martina 76.00 123.00 29.00 40.00 ( 104) 436937 H21C SMR6200 Svoboda Ivan 80.00 80.00 18.00 36.00 ( 109) 8269 D21E SMR7750 Honsová Lenka 86.00 108.00 67.00 abs ( 110) 887930 H21E SMR7800 Lukavec Petr 87.00 71.00 37.00 24.00 ( 119) 8265 D21 SMR8950 Kalošová TerKa 96.00 63.00 34.00 67.00 ( 106) 8254 D21E SMR7151 Pařízková Věrka 104.00 69.00 53.00 abs ( 108) 8268 H21A SMR7700 Hons Miši 110.00 66.00 22.00 abs ( 107) 410730 D21 SMR7450 Jakoubová Ivka 116.00 60.00 abs abs

SPE TJ Sokol Pezinok

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 121) 332288 H21E SPE7501 Fraňo Michal 55.00 80.00 42.00 63.00

STB TJ Stadion Nový Bor

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 125) 52904 H14 STB9801 Ludvík Matyáš 3.00 10.00 9.00 51.00 ( 124) 920668 H17 STB9301 Ludvík Vojtěch 11.00 55.00 8.00 35.00 ( 123) 49988 D40 STB6798 Abelová Ivana 17.00 66.00 19.00 63.00 ( 122) 49990 H50 STB5701 Ludvík Petr 37.00 34.00 22.00 43.00

TBM TJ Tesla Brno

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 267) 53265 H21B TBM6507 Holík Marek abs abs 40.00 abs ( 154) 229382 D14 TBM9859 Grycová Veronika 2.00 65.00 3.00 48.00 ( 126) 53289 D50 TBM5959 Pospíšková Luisa 15.00 11.00 7.00 8.00 ( 127) 53260 H50 TBM6007 Pospíšek Zbyněk 16.00 54.00 24.00 28.00 ( 128) 410701 H40 TBM6512 Náhlovský David 22.00 65.00 60.00 21.00 ( 134) 53232 H21A TBM7327 Štěpánek Martin 30.00 147.00 57.00 33.00 ( 152) 51944 D21 TBM8558 Kratschmerová Kateřina 30.00 159.00 43.00 4.00 ( 142) 53284 D21 TBM7659 Čechová Marcela 40.00 132.00 46.00 22.00 ( 140) 515062 H21E TBM7632 Ševčík Martin 43.00 122.00 38.00 36.00 ( 148) 443108 H21C TBM8228 Vokál Petr 44.00 32.00 abs abs ( 130) 995875 H21B TBM6903 Gryc Tomáš 46.00 73.00 52.00 40.00 ( 132) 53160 D21 TBM7272 Průšová Markéta 50.00 96.00 53.00 34.00 ( 150) 416160 H21A TBM8401 Bilan Martin 50.00 120.00 35.00 57.00 ( 143) 416019 D21 TBM7898 Kabelová Radka 60.00 108.00 51.00 16.00 ( 129) 515455 H21E TBM6605 Mach Radovan 65.00 23.00 56.00 abs ( 144) 410325 H21C TBM7905 Cremaschini Gianprimo 66.00 84.00 23.00 abs ( 131) 53272 H21A TBM7228 Strejček Petr 68.00 111.00 49.00 15.00 ( 138) 53234 H21E TBM7401 Schwab David 69.00 56.00 46.00 42.00 ( 137) 53227 D21 TBM7372 Ryglová Kateřina 74.00 75.00 48.00 28.00 ( 141) 515049 D21E TBM7652 La Carbonara Hana 74.00 111.00 66.00 32.00 ( 133) 553437 H21B TBM7320 Průša Michal 78.00 13.00 50.00 46.00 ( 147) 416018 H21A TBM8101 Schwab Martin 86.00 87.00 26.00 72.00 ( 136) 53273 D21 TBM7371 Schwabová Kateřina 88.00 90.00 31.00 58.00 ( 153) 515068 H21E TBM8907 Pospíšek Marek 89.00 44.00 32.00 78.00 ( 135) 416206 H21B TBM7337 La Carbonara Claudio 92.00 105.00 30.00 abs ( 139) 320128 H21C TBM7610 Malý Martin 92.00 128.00 15.00 12.00 ( 146) 232748 D21 TBM8080 Svobodová Ivana 102.00 27.00 15.00 88.00 ( 149) 53283 H21A TBM8307 Uhmann Petr 106.00 33.00 15.00 abs ( 151) 436437 H21B TBM8506 Dolíhal Luděk 108.00 41.00 32.00 34.00 ( 145) 53228 D21 TBM7991 Malá Alice 118.00 42.00 19.00 73.00

TCB SK Technik Ceske Budejovice

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 160) 361951 H17 TCB9501 Princ Matyáš 8.00 30.00 10.00 50.00 ( 155) 52187 H40 TCB6101 Pšenička Miloslav 28.00 60.00 57.00 39.00 ( 159) 361936 H17 TCB9301 Princ Jakub 29.00 65.00 4.00 32.00 ( 156) 52193 H21B TCB6301 Pšenička Jiří 52.00 113.00 43.00 22.00 ( 158) 361907 H21C TCB8101 Urválek Jan 72.00 56.00 30.00 24.00 ( 157) 515069 H21B TCB6901 Princ David 98.00 17.00 45.00 16.00

TKE Akademik TU Kosice

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 268) 416508 H50 TKE Kopanicak Vladimir 7.00 30.00 19.00 49.00

TSU LKT 80 Sumperk

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 168) 52541 D20 TSU9191 Březinová Marie 4.00 6.00 11.00 abs ( 169) 52548 H20 TSU9403 Staněk Tomáš 6.00 4.00 66.00 abs ( 161) 52540 D40 TSU5896 Březinová Dana 26.00 76.00 16.00 abs ( 162) 52559 H21A TSU5941 Král Jiří 44.00 102.00 47.00 abs ( 163) 336751 H21E TSU8109 Sedláček Petr 47.00 83.00 49.00 abs ( 165) 301146 H21C TSU8540 Linhart Tomáš 60.00 96.00 22.00 abs ( 164) 301123 D21 TSU8154 Voráčová Naďa 64.00 141.00 27.00 abs ( 167) 920678 D21E TSU8992 Staňková Štěpánka 96.00 99.00 58.00 abs ( 166) 426350 D21 TSU8894 Coufalová Markéta 108.00 54.00 32.00 abs

TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 269) 438621 H21C TUR7905 Urban Miroslav abs 112.00 13.00 9.00 ( 270) 1602620 D21 TUR8052 Siftancova Eva abs 39.00 30.00 76.00 ( 170) 8205 D40 TUR6955 Ježková Hana 35.00 86.00 abs abs ( 174) 995856 D21 TUR8051 Krejčí Hana 42.00 144.00 abs abs ( 171) 9056 H21A TUR7304 Folprecht Eda 56.00 63.00 51.00 60.00 ( 173) 416111 H21E TUR7710 Haničák Tomáš 61.00 68.00 45.00 54.00 ( 172) 416221 D21 TUR7451 Folprechtová Kateřina 78.00 84.00 42.00 37.00

TZL SKOB Zlín

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 271) 888607 H17 TZL9598 Snuparek Vaclav 17.00 40.00 abs abs ( 181) 331800 H21E TZL8236 Graubner Jan 35.00 113.00 41.00 69.00 ( 175) 700700 H50 TZL5418 Drawetz Walter 40.00 14.00 14.00 37.00 ( 176) 52685 H21A TZL6601 Novotný Petr 42.00 132.00 36.00 abs ( 179) 331259 H21C TZL7402 Divila Martin 48.00 64.00 35.00 abs ( 182) 9067 D21 TZL8467 Zlesáková Daniela 56.00 57.00 50.00 abs ( 180) 896967 H21B TZL7503 Tomeš Petr 74.00 89.00 37.00 abs ( 183) 920655 H21E TZL8604 Hradil Jiří 79.00 47.00 43.00 60.00 ( 177) 301348 H21A TZL6999 Šňupárek Ondřej 94.00 54.00 34.00 66.00 ( 178) 53878 D21 TZL7400 Divilová Lenka 106.00 36.00 17.00 abs

VBA SK VAZKA Bratislava

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 274) 876002 H40 VBA6501 Mlynarik Peter 16.00 95.00 abs abs ( 272) 307295 D50 VBA4751 Kralova Eva 18.00 16.00 abs 5.00 ( 273) 2008512 D21E VBA8454 Fajtova Stanislava 90.00 96.00 abs abs

VBM VSK Mendelu Brno

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 184) 515090 H40 VBM6201 Pulec Pavel 10.00 100.00 56.00 30.00 ( 187) 515010 P VBM9306 Pintera Jan 59.00 80.00 16.00 28.00 ( 185) 515032 P VBM6651 Pinterová Kateřina 71.00 55.00 24.00 10.00 ( 186) 515088 P VBM9207 Leichmann Jan 86.00 35.00 20.00 19.00

VIP SK VIPrahlo

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 188) 232722 H40 VIP6101 Horký Milan 19.00 70.00 61.00 18.00 ( 191) 51275 D40 VIP6650 Slavíková Kateřina 29.00 71.00 17.00 abs ( 189) 51635 H21B VIP6104 Kroupa Václav 62.00 93.00 44.00 19.00 ( 192) 51628 H21C VIP7504 Hýbl Lukáš 74.00 48.00 abs abs ( 190) 51276 H21A VIP6300 Slavík Viktor 80.00 99.00 25.00 75.00

VIZ TJ Sokol Vizovice

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 198) 52523 H17 VIZ9411 Skoupý Jan 14.00 50.00 7.00 38.00 ( 195) 53355 H21A VIZ7408 Kroc Dalibor 36.00 93.00 50.00 69.00 ( 197) 53882 H21B VIZ8103 Hodoň Miroslav 50.00 29.00 53.00 49.00 ( 194) 52688 H21A VIZ7231 Linhart Aleš 66.00 141.00 20.00 63.00 ( 196) 52690 D21 VIZ7774 Linhartová Martina 80.00 81.00 40.00 46.00 ( 275) 53899 H21B VIZ7501 Fiser Petr 96.00 121.00 28.00 abs ( 193) 52508 H21A VIZ7001 Skoupý Jan 100.00 39.00 41.00 45.00

VLI VSK Slavia TU Liberec

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 199) 6113 H50 VLI4100 Maceček Karel 31.00 38.00 20.00 abs ( 204) 232249 H21A VLI7504 Vraný Jiří 32.00 150.00 32.00 78.00 ( 201) 8292 H21C VLI7002 Urbaník Robert 46.00 120.00 24.00 48.00 ( 206) 801210 D21 VLI8051 Volfová Julie 52.00 126.00 54.00 7.00 ( 200) 8306 H21E VLI7001 Podrábský Ctibor 53.00 65.00 51.00 abs ( 205) 410362 H21A VLI7505 Putík Jiří 64.00 96.00 39.00 48.00 ( 202) 232246 H21C VLI7301 Meier Milan 68.00 72.00 26.00 30.00 ( 207) 920698 H21C VLI8300 Tománek Otakar 94.00 16.00 28.00 39.00 ( 276) 8331 H21A VLI8101 Buchtik Ondrej 98.00 42.00 42.00 42.00 ( 203) 8307 D21 VLI7451 Podrábská Marie 104.00 30.00 18.00 abs

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 279) 515439 H20 VPM9001 Fajtl Jaroslav 9.00 13.00 65.00 8.00 ( 277) 887627 H40 VPM6001 Fajtl Jaroslav 25.00 75.00 55.00 42.00 ( 278) 887623 H21A VPM8001 Anděl Robert 74.00 60.00 58.00 99.00

VRL TJ Spartak Vrchlabí

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 208) 8973 H21E VRL7305 Wohanka Petr 21.00 abs abs abs ( 209) 2300841 D21E VRL8851 Doležalová Hana 92.00 abs 51.00 abs

VSP USK Praha

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 284) 246899 H20 VSP9100 Laciga Jakub 3.00 19.00 64.00 11.00 ( 290) 2011851 D20 VSP9150 Seifertova Magdalena 19.00 9.00 8.00 63.00 ( 210) 51732 D40 VSP5950 Lacigová Ivana 20.00 61.00 20.00 57.00 ( 211) 51747 H21A VSP7403 Jirásek Milan 28.00 153.00 23.00 abs ( 215) 51642 D21 VSP8150 Kopecká Anežka 28.00 162.00 58.00 abs ( 280) 53596 H21A VSP5200 Laciga Zdeněk 34.00 138.00 56.00 21.00 ( 217) 515441 H21E VSP8200 Laciga Radek 39.00 107.00 40.00 75.00 ( 281) 410358 H21A VSP7200 Horák Pavel 62.00 117.00 28.00 abs ( 283) 51746 D21E VSP7650 Městková Kateřina 78.00 84.00 64.00 44.00 ( 282) 515121 H21E VSP7600 Sommer Michael 83.00 41.00 abs abs ( 216) 887608 D21E VSP8152 Lacigová Michaela 94.00 81.00 56.00 abs ( 214) 420449 H21A VSP8101 Cerman Lukáš 104.00 81.00 21.00 abs ( 218) 920667 D21E VSP8650 Tichovská Martina 106.00 66.00 61.00 38.00 ( 212) 52266 D21E VSP7653 Jirásková Markéta 110.00 60.00 70.00 abs ( 213) 49385 H21B VSP7800 Kopecký Pavel 110.00 9.00 27.00 abs

XBM Pell's MTBO team

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 223) 501884 H21E XBM7044 Rygl Jaroslav 37.00 38.00 58.00 81.00 ( 224) 232537 H21B XBM7511 Vítek Tomáš 48.00 21.00 54.00 abs ( 226) 361918 H21A XBM8201 Buchtík Aleš 54.00 108.00 43.00 abs ( 225) 2019231 H21C XBM7602 Dzik Martin 62.00 76.00 29.00 abs ( 222) 2011792 H21B XBM7011 Toloch Alexandr 66.00 97.00 42.00 abs ( 219) 232032 H21E XBM6903 Král Jan 81.00 26.00 30.00 abs ( 220) 53220 H21B XBM6904 Pekárek Pavel 86.00 129.00 29.00 abs ( 301) 995866 H21E XBM7206 Rygl Jaroslav 91.00 20.00 47.00 45.00 ( 314) ? H21B XBM7102 Trunkát Daniel 100.00 133.00 25.00 7.00 ( 221) 232332 H21B XBM7008 Suchánek Ladislav 106.00 57.00 abs abs

XPU Pardubice Bikers

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 227) 9215 H50 XPU5002 Mrštík Václav 4.00 18.00 abs abs ( 228) 232603 D50 XPU5552 Mrštíková Hana 24.00 1.00 abs abs ( 230) 9348 D21 XPU7557 Stará Marta 26.00 156.00 59.00 91.00 ( 231) 9268 D21E XPU7652 Faltejsková Jana 72.00 93.00 63.00 abs ( 233) 828384 H21A XPU8206 Odvody Zdeněk 84.00 72.00 31.00 90.00 ( 234) 835307 D21E XPU8352 Víchová Šárka 88.00 117.00 57.00 29.00 ( 232) 9896 H21B XPU7802 Jirásek Radek 90.00 53.00 39.00 abs ( 229) 224865 H21C XPU7301 Starý Milan 96.00 12.00 12.00 6.00 ( 235) 9221 D21 XPU8453 Baštová Martina 98.00 45.00 21.00 79.00 ( 236) 51186 D21E XPU8457 Knížková Anna 108.00 72.00 59.00 abs

XXX

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 285) ? P XXX Odstrcilova Hana 65.00 75.00 12.00 31.00

YYY

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 286) ? P YYY Holtzer Viktoria 77.00 45.00 abs abs

ZBM SK Žabovřesky Brno

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 237) 52049 H40 ZBM6108 Štěpánský Václav 1.00 105.00 59.00 24.00 ( 240) 232255 H20 ZBM9120 Tišnovský Martin 15.00 22.00 61.00 5.00 ( 238) 410360 H40 ZBM6620 Tišnovský Zdeněk 31.00 45.00 62.00 15.00 ( 287) 53308 P ZBM8852 Borecká Kateřina 74.00 abs 22.00 34.00 ( 239) 966966 D21E ZBM8870 Štěpánská Adéla 80.00 78.00 65.00 47.00

ZUP MTBO ČZU Praha

03.07.2010 Magnus MTBO cup 2010 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4
( 245) 515411 H21E ZUP7702 Pucherna Jan 23.00 86.00 59.00 51.00 ( 250) 515125 D21 ZUP8454 Jurášková Markéta 34.00 138.00 36.00 abs ( 246) 207840 H21A ZUP8001 Michalička David 38.00 75.00 55.00 abs ( 313) 515493 H21B ZUP7604 Sebesta Petr 54.00 5.00 55.00 abs ( 241) 515003 H21B ZUP7200 Vít David 58.00 77.00 47.00 abs ( 243) 51844 D21 ZUP7450 Puchernová Veronika 62.00 150.00 25.00 52.00 ( 249) 53635 D21E ZUP8452 Kuchařová Markéta 66.00 120.00 50.00 20.00 ( 242) 51843 H21E ZUP7403 Pucherna Eduard 71.00 29.00 33.00 84.00 ( 247) 886278 H21A ZUP8002 Pucherna Petr 72.00 27.00 53.00 84.00 ( 252) 434840 D21E ZUP8750 Bochenková Martina 82.00 87.00 62.00 abs ( 253) 886276 D21 ZUP8759 Jeníčková Radka 84.00 66.00 44.00 49.00 ( 244) 52300 H21A ZUP7601 Pašek František 102.00 48.00 16.00 96.00 ( 248) 51856 D21E ZUP8451 Piskáčková Zuzana 102.00 63.00 54.00 50.00 ( 251) 232114 D21 ZUP8651 Letfusová Veronika 114.00 48.00 20.00 abs